17 Haziran 2018 Pazar

Sayfamızda bizi dünyaya getiren, analarımıza özel Anneler günü 2019, anneler günü 2019 ne zaman, anneler gününe kaç gün kaldı, sorularının yanıtını bulabilirsiniz.

Anneler Günü 2019 Anneler Günü

Cennetin ayaklarının altında olduğu annelerimiz için tüm dünyada kutlanan 'Anneler Günü' için geri sayım başladı.

Anneler günü 2019 ne zaman? Anneler günü 2019 hangi güne geliyor?
Dünya'nın her ülkesinde farklı günlerde kutlanıyor.
Peki 2019 Anneler günü ne zaman?
Mayıs ayının 2. (ikinci) Pazar günü'Anneler günü olarak kutlanır' yani 12 Mayıs 2019 Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanacak.

Peki Anneler gününde neler yapılabilir?
Bazıları annesinin kalbini küçük hediyelerle neşelendirebiliriz. Yada mesaj atarak mutlu olmasını sağlana bilir. '2019 Anneler günü ne zaman? Hediye almak ve ya küçük sürpriz hazırlamak isteyen çok sayıda kişinin merak ettiği sorunun cevabı 12 Mayıs Pazar günü, Türkiye'de 'Anneler Günü' 

Aslında Anneler Günü, annelerimize hediye almak için değil, anne sevgimizi ve annemize verdiğimiz değeri ön plana çıkarmamız için var olan bir gün. Yani Anneler Günü'nde hediye alamamak anneyi üzmek anlamına gelmiyor. Bu nedenle annelere hediye alma imkanı olmayan çocuklar, annelerine gerekli sevgiyi gösterdiklerinde de annelerini mutlu etmiş oluyor.

Anneler Günü 2019, Anneler Günü ne zaman 2019?

Anneler Günü İle ilgili Sözler ve MesajlarSenin canından bir  parça olduğum için çok şanslıyım. Dünyaya tekrar gelsem yine senin evladın olmak için her şeyimi verirdim. İyi ki varsın anneciğim.


* * * * *


Bana sevginin, umudun, yaşamın ve güzelliğin anlamını öğreten kadın; beni en saf ve gerçek sevgiyle büyüten, sonsuz sabrına hayran olduğum kadın... Anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin şefkatli kolların. Benim annem olman benim için bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum.


* * * * *

Anneler günü Sözlerini ve mesajlarını İndirip paylaşabilirsiniz. Hep Mutlu kal...

0 yorum:

Yorum Gönder